Výkup a zprostředkování prodeje nemovitostí zatížených exekucí ve Zlínském kraji a blízkém okolí.

Společnost APOLLO 3P, s.r.o. nabízí ať již přímý výkup nemovitosti, případně zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti s tím, že jsme díky mnohaleté (a úspěšné) spolupráci s většinou exekutorských úřadů v ČR, popř. bankami, schopni vést taková jednání, která zamezí pro Vás nejhorší variantě vyřešení stávajících problémů a tou je prodej nemovitosti v nedobrovolné dražbě. Ve většině případů dochází při této variantě k prodeji Vaší nemovitosti za cenu, která se ani zdaleka neblíží její tržní hodnotě, kterou jsme ochotni akceptovat my nebo naši klienti. A věřte nám, že k této variantě dochází při neřešení problémů, téměř vždy.

Víme, jak vést jednání s příslušným soudním exekutorem, umíme s ním dohodnout podmínky zaplacení veškerých závazků váznoucích na předmětné nemovitosti. Jsme schopni díky velmi kvalitnímu finančnímu zázemí uhradit za Vás tyto závazky z vlastních prostředků ještě v období před vyhledáním finálního zájemce o Vaši nemovitost nebo před termínem vyhlášení dražby. Tato platba má pro Vás formu bezúročné půjčky! Samozřejmě Vám pomůžeme při vlastním výmazu exekuce či zástavního práva na nemovitosti.

Při uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy poskytujeme dále okamžitou výplatu zálohy na kupní cenu ve výši 100.000,- Kč. V případě potřeby Vám pomůžeme najít i nové bydlení! Ať se již jedná o bydlení v nájemním bytě či v bytě v osobním vlastnictví, o bydlení ve Zlínském kraji nebo v jeho okolí.

S důvěrou se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem, problémem či požadavkem a můžete si být jisti, že se Vám bude náš tým realitních makléřů a zkušených právníků věnovat s maximální péčí, loajalitou a profesními zkušenostmi, které tvoří základní know-how naší společnosti.

Jestliže máte zájem o bližší informace, kontaktujte na tel. 602 722 032 p. Antonína Poláška,
nebo pište na email: apollo@zlinsko.com.

Těšíme se na setkání s Vámi a věříme v oboustranně úspěšnou a seriozní spolupráci vedoucí k vyřešení Vašich stávajících problémů.